Hizmetlerimiz


YERİNDE ÜRETİM:

Menüleriniz, kuruluşunuzun kendi mutfağında, deneyimli ve uzman kadrosu ile Tanberk Tabldot Yemek Hizmetleri personeli tarafından kalite standartlarına bağlı kalınarak hazırlanır. Servis ve sonrası tüm hizmetler, Tanberk Tabldot Yemek Hizmetleri personelleri tarafından gerçekleştirilir.

Firma temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimizle yapmış olduğu ön görüşme şirket profilini belirler, beslenme alışkanlıklarınız doğrultusunda üretim yapar.
Hizmet alacak firmanın yapısına göre hangi mönü uygulaması yapılacağı tespit edilir.
Daha sonrasında yemek hizmeti verdiğimiz mutfakları inceleyip eksikleri tespit ederek ISO kurallarına göre mutfaklar yeniden projelendirilir. (Sözleşmeye göre firmamız tarafından mutfak yenileme hizmeti verilmektedir.) Kafeterya, çiçek ve tablolar ile renklendirilip firmanızın prestijine yakışır şekilde yeniden dizayn edilir.
Firmada çalışan personele hizmete başlangıç aşamasında anket düzenlenerek istek ve beklentileri göz önüne alınarak mönü düzenlemeleri yapılır.
Yerinde üretim yapılan firmalar da hijyen ve kaliteden sorumlu yöneticiler çalıştırılarak şikayet ve riskler minimuma indirilir.
Yemek hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz, sürekli olarak bölge müdürlerimiz ve merkez mutfak hijyen müdürü tarafından ziyaret edilir. Periyodik aralıklarla haberli ve habersiz denetimler yapılarak mutfakların hijyen notları firma yetkililerine bildirilir.TAŞIMA YEMEK:

Gıda Mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan menüler, son teknoloji ile donatılmış modern tesislerimizde pişirilip hazırlanır, yemek servisi ve tüm mutfak hizmetleri konusunda uzman Tanberk Tabldot Yemek Hizmetleri personelleri tarafından hijyen standardına bağlı kalınarak gerçekleştirilir.


Tabldot yemeği ev yemeği lezzetinde sizlere ulaştırmaktayız.


Sağlık beslenmeniz için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağın dengeli biçimde dağılımını ayarlayarak, günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını esas alarak hazırlamaktayız. İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.

yükleniyor..